חתול תעלול

Posted on 28. אוקטובר, 2010 by in סרטי ילדים, סרטים מדובבים

לאחר ההצלחה הגדולה של "הגרינץ" מגיע אלינו סרט חדש המבוסס על ספרו של דוקטור סוס, כאשר שני ילדים נמצאים בבית לבד ביום שלג מגיע חתול תעלול ועוזר להם להפיג את השיעמום ופותח את דמיונם לעולמות חדשים ומוזרים.

Tags: , , , ,2 תגובות “חתול תעלול”

  1. חתול תעלול לצפייה ישירה…

    לאחר ההצלחה הגדולה של "הגרינץ" מגיע אלינו סרט חדש המבוסס על ספרו של דוקטור סוס, כאשר שני ילדים נמצאים בבית לבד ביום שלג מגיע חתול תעלול ועוזר להם להפיג את השיעמום ופותח את דמיונם לעולמות חדשים ומוזרים….

  2. החתול אוסה בלגן בקול הבית ולילדים יש כלב ודג מדבר ולאמא קורים גיברת פלום ככה קורים לה בעבודה לכלב קורים נבינס ולילדה שלה קורים סליוהקתה הכי מצחיק זה שהבן שלה סם את הכתיף בבולבול חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחזה מאוד מצחיק אותי וסלי כמודה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח……………………..

השאר תגובה

אביזרים לאייפון

eXTReMe Tracker